Pradžia   Mūsų veislynas   Mūsų šunys   Šuniukai   Parodos   Šunų viešbutis   Galerija   Video   Draugai  
   
 
   
   
 
 
Pirmą kartą aš pamačiau cvergpinčerius 2000 metais Europos čempionate Poznanėje (Lenkija). Grįžus aš pradėjau rinkti informaciją apie šia veislę, bet Lietuvoje tuo metu ji buvo praktiškai nežinoma. Man patarė kreiptis į Maskvą ir netrukus aš parsivežiau į Lietuvą du cvergpinčerių šuniukus: patiną SLAVJAN ANIMONCHIK iš veislyno SLAVJAN(KA) bei kalę AVE CONCORDE ONA iš veislyno AVE CONCORDE. Šie šunys ir tapo mūsų veislyno pagrindu.

Vėliau veislyną papildė šunys turintys plačią kilmių įvairovę, iš  Italijos, Izraelio, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos. Mūsų veislyno kalytės kergiamos tik su iš užsienio, specialiai veisimui, atvežtais patinais. Per dešimt metų veislynas "Simpatija" tapo didžiausiu nykštukinių pinčerių veislynu Lietuvoje, turime didžiausią nykštukinių pinčerių veisimo patirtį šalyje.

Mūsų veislynas siūlo įsigyti puikius nykštukinio pinčerio šuniukus su kilmės dokumentais. Šuniukai parduodami paskiepyti visais, jiems, pagal amžių, reikalingais, skiepais. Visada konsultuojame naujus šuniuko šeimininkus auginimo, maitinimo, priežiūros, dalyvavimo parodose, auklėjimo klausimais. 
 
Nykštukinių pinčerių veislynas "Simpatija", 2010  Facebook
 
Veislynas "Simpatija" Nykštukiniai pinčeriai